skipmenu
 
Rychlý kontakt

Argentinská 1027/20
170 04 Praha 7 - Holešovice

270 005 544


obchod@comfort-space.cz

Novinky
Energetický průkaz

Certifikace se rozšiřuje, novostavby budou jen pasivní. Stavebnictví a trh s nemovitostmi čekají v brzké době revoluční změny.

Stavona


tomenu

Stavona, spol. s r.o.

Nová budova vyrobně administrativního centra

je jedním z předních výrobců oken a dveří v naší zemi. Firma vznikla v r.1991, a po celou dobu existence působí v branži oken a dveří. Produkty značky Stavona jsou instalovány v tisících domů a staveb po celé České republice. Tradice výroby s sebou nese závazek potřebné kvality, profesionality, vývoje a zdokonalování.

S ročním obratem cca 200 mil. Kč se řadí k významným výrobcům na českém trhu. O zákazníka a jeho zakázky se stará přes 80 fundovaných pracovníků v úseku obchodním, výrobním a montážním. Pro klienty zajišťuje výrobu a montáž, bezplatně navrhuje technická řešení výplní, zaměřování, případné technické konzultace s projektanty. Stavona je česká společnost, sídlí v Českých Libchavách u Ústí nad Orlicí (obchodní zastoupení v Praze, Kolíně, Pardubicích, Liberci, Pelhřimově a Boskovicích). Moderní, v r.2006 otevřené výrobně-obchodní a administrativní centrum, skýtá špičkově vybavené prostory. V nich probíhá výroba plastových a hliníkových oken i dveří. Současně firma nabízí celou řadu doplňků a příslušenství: rolety, žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu atd. Poskytuje veškeré služby spojené s výměnou oken, dopravu, demontáž, montáž i zednické práce

Primární je kvalita

Stavona pracuje na zkvalitňování produkce a zvyšování úrovně poskytovaných služeb. Výroba je realizována na moderních strojích, racionálně a v zaručené kvalitě. Proto je firma držitelem certifikátu jakosti ISO 9001. Zavedla také systém environmentálního managementu ISO 14001, který pomáhá firmě být ohleduplnou k životnímu prostředí (firemní politika jakosti a životního prostředí).

TRADICE: jsme na trhu od roku 1991
STABILITA: vyrábíme okna již 20 let
ZKUŠENOST: umíme vám poradit
POKROK: nejmodernější výrobní zařízení
ZODPOVĚDNOST: dodáváme pouze kvalitu
DŮVĚRA: tu nám dali již desetitisíce zákazníků

Produktové řady oken a dveří:

intensivStavona Intensiv – plastová okna speciálně pro panelové domy

Tato řada je speciálně určená pro panelové domy. Okna vyrobená z tohoto profilu splňují všechny potřebné parametry - životnost, způsobilost pro náročné klimatické prostředí, atraktivní vzhled, vysokou tvarovou stabilitu, skvělé zvukově a tepelně izolační hodnoty atd. Okna Stavona Intensiv mohou být v bílém i dvoubarevném provedení, jsou osazena izolačním dvojsklem s plastovým distančním rámečkem. Tato okna jsou osazena kovovými panty v bílé barvě. Vynikají velmi snadnou údržbou. Jejich specifickou výhodou je cenová úroveň.

  • stavební hloubka 70 mm
  • izolační dvojsklo

Stavona Intensiv: Uw = 1,2 W/m2K

 

trend3s

Plastová okna Stavona Trend 3S

Jsou osvědčená, avšak stále moderní plastová okna s klasickými tvary a lehce zaoblenými hranami. Tato okna jsou určena také pro nízkoenergetické stavby. Kromě bílé je k dispozici široká škála barevných odstínů v imitaci dřeva i v moderních barvách.

  • stavební hloubka 70 mm
  • izolační trojsklo

Stavona Trend 3S: Uw= 1,0 W/m2K
Stavona Trend 3S Plus: Uw= 0,9 W/m2K

 

dinamichiPlastová okna Stavona Dynamic

Jsou moderní, avšak z tradice vycházející okna s konstrukčním provedením pro dokonalou energetickou bilanci. Tato plastová okna jsou přímo určena pro nízkoenergetické stavby. Inteligentní bezpečnostní kování garantuje zvýšenou odolnost proti vloupání.

  • stavební hloubka 90 mm
  • izolační trojsklo

Stavona Dynamic: Uw= 0,9 W/m2K
Stavona Dynamic Plus: Uw= 0,8 W/m2K
Stavona Dynamic HI: Uw= 0,7 W/m2K

 

aplausPlastová okna Stavona Aplaus

Se svým tradičním i osobitým stylem, podtrženým jemnou linií noblesního oblouku, nikdy nezevšední. Tato okna upoutají vyznavače oblých tvarů, zaujmou všechny, kteří touží po svérázné eleganci. Tvar profilu oken Aplaus doplněný vhodným vybarvením povrchu, například do dřevodekoru, je zárukou jedinečnéhu designu.

  • stavební hloubka 70 mm
  • izolační dvojsklo

Stavona Aplaus: Uw =  1,2 W/m2K

 

technicHliníková okna Stavona Technic 3S

jsou moderní a vysoce kvalitní okna, která svým provedením splní nejnáročnější designové i technické požadavky. Jsou vhodná jednak pro novostavby, ale i pro rekonstrukce průmyslových objektů na loftové byty či kanceláře.

  • stavební hloubka 86 mm
  • izolační trojsklo

Stavona Technic 3S: Uw= 1,1 W/m2K

 

 

stavona

Stavona, spol. s r.o.
561 14 České Libchavy 177

zelená linka: 800 173 983

tel.: +420 465 582 125, fax: +420 465 352 379

e-mail: info@stavona.cz, GSM: +420 737 231 111
 

Galerie
tomenu