skipmenu
 
Rychlý kontakt

Argentinská 1027/20
170 04 Praha 7 - Holešovice

270 005 544


obchod@comfort-space.cz

Novinky
Energetický průkaz

Certifikace se rozšiřuje, novostavby budou jen pasivní. Stavebnictví a trh s nemovitostmi čekají v brzké době revoluční změny.

Bankovní služby finanční skupiny ČSOB


tomenu

Nabídka úvěrů od ČSOB pro SVJ a BD

rekonstrukce-025

V současné době stále více vlastníků bytových domů vnímá ČSOB jako banku, která se maximálně snaží reagovat na jejich aktuální potřeby a která vyvíjí a nabízí speciální produkty, určené výhradně pro bytová družstva a společenství vlastníků jednotek (SVJ). Nejen, že ČSOB je z pohledu vedení platebního styku mateřskou bankou pro více než 24 500 bytových družstev a SVJ v ČR, ale současně je i nejaktivnější bankou v oblasti poskytování úvěrů na opravy, rekonstrukce a modernizace bytových domů ve vlastnictví bytových družstev a správě SVJ. Do současné doby poskytla těmto klientům úvěry v celkovém objemu dosahujícím téměř 40 mld. Kč a přispěla tak k revitalizaci více než 10 000 bytových domů. ČSOB tedy financovala více než třetinu všech oprav a rekonstrukcí nemovitostí ve vlastnictví bytových družstev či SVJ. To svědčí o tom, že nabízené podmínky úvěrování jsou přijatelné pro značnou část bytových družstev a SVJ v ČR.

ČSOB kromě úvěrů nabízí i optimální produkt pro vedení platebního styku družstev a SVJ - ČSOB Družstevní konto. Konto je díky pásmovému úročení zůstaku nadstandardně úročeno a současně nabízí bezplatné vydání platební karty a využívání služeb elektronického bankovnictví. O oblibě konta svědčí skutečnost, že si jej založilo již více než 13 000 klientů.

Další podrobnosti o produktové nabídce ČSOB pro bytová družstva a SVJ naleznete v přiložených souborech nebo je získáte na www.csob.cz či na nejbližší pobočce banky.

Další informace ke stažení zde:

Nabídka úvěrů od ČSOB pro fyzické osoby

budova-csob1

ČSOB má pro fyzické osoby připravenu celou škálu bankovních produktů a služeb. Mezi nejžádanější produkty v poslední době patří ty, které mají vazbu na bydlení jejich klientů. Dlouhodobě nejvyšší zájem je o hypotéky, Půjčku na lepší bydlení či Půjčku na cokoliv.

Hypoteční úvěr

Jedná se o úvěr určený k financování nákupu či výstavby bytu nebo domu. Za výhodnou úrokovou sazbu, kterou lze fixovat i na delší období, tak lze získat úvěr se splatností až 40 let. Hypotékou od ČSOB lze financovat až 100% nákladů na investici a klient tak nemusí do financování zapojovat žádné další zdroje. Jako zajištění úvěru je vždy požadováno zástavní právo k úvěrované nebo jiné nemovitosti.

Půjčka na lepší bydlení

Nabízí netradiční možnost za velice příznivou úrokovou sazbu získat úvěr bez požadavku  na jeho zajištění zástavou nemovitosti či ručitelem. Až do výše 600 000 Kč je poskytován bez jakéhokoliv ručení. Půjčku lze splácet až po dobu 10 let a lze ji tak účelově použít nejen na opravy a rekonstrukce, ale i na pořízení bydlení či vybavení nábytkem. Navíc celých 20% poskytnuté půjčky lze použít neúčelově. ČSOB jako doplněk k tomuto úvěru nabízí možnost uzavření výhodného pojištění, které vám pokryje rizika spojená s případnou ztrátou zaměstnání a s ní spojenou neschopností úvěr splácet.

Půjčka na cokoliv

U této půjčky opravdu bance nemusíte dokládat, na co peníze použijete. Banka vám peněžní prostředky ihned po podpisu smlouvy převede na váš účet a je už jen na vás, kdy a na co tyto peníze použijete. Půjčku lze splácet až 7 let a do výše 600 000 Kč je poskytována bez jakéhokoliv zajištění.

Další podrobnosti o produktové nabídce ČSOB pro fyzické osoby získáte na www.csob.cz či na nejbližší pobočce banky.

csob_web

Telefon: 800 300 300 (pro volání ze zahraničí +420 495 800 137)
E-mail: Info@csob.cz

Seznam obchodních míst a kontaktů ZDE

tomenu