skipmenu
 
Rychlý kontakt

Argentinská 1027/20
170 04 Praha 7 - Holešovice

270 005 544


obchod@comfort-space.cz

Novinky
Energetický průkaz

Certifikace se rozšiřuje, novostavby budou jen pasivní. Stavebnictví a trh s nemovitostmi čekají v brzké době revoluční změny.

Planové kotle a solární panely Baxi Heating


tomenu

Historie společnosti Baxi Heating s.r.o.

solarni-panely-baxi

Koncem roku 2009 došlo k fúzi mezi skupinami Baxi, DeDitrich a Remeha a vznikla tak nová skupina, která nese název BDR Thermea.

Skupina BDR Thermea patří mezi přední světové výrobce a dodavatele systémů vytápění a přípravy TUV. Výrobní závody se nachází po celé Evropě. Skupina funguje celkem v 70 zemích po celém světě.

Díky významným investicím věnovaným vývoji je skupina BDR Thermea schopna udržet svoji pevnou pozici na trhu. Nedodává jen kotle s vysokou účinností, ale zabývá se také vývojem nových technologií pro vytápění, které by mohli hrát důležitou úlohu při klimatických změnách. V současné době zahrnuje sortiment kotle na biomasu, solární kolektory a tepelná čerpadla a také mikrokogenerační zařízení.

Baxi Heating s.r.o. na českém trhu

Na českém trhu zastupuje skupinu od roku 2002 Baxi Heating (Czech republic) s.r.o. Pro náročný tuzemský trh naše společnost nabízí široký sortiment plynových kotlů, a to jak klasické kotle v provedení závěsném nebo stacionárním, tak i moderní úsporné kotle, tzv. kondenzační.  Oproti standardním kotlům je úspora paliva až 35%. Tyto kotle tedy představují nejen ekonomický, ale také ekologický přínos. Vysoká účinnost je dosažena zejména kondenzací vodních par  ze spalin. Tím je využita i ta část energie, která u klasických kotlů uniká ve formě spalin do ovzduší.

Regulace Siemens, která je u těchto kotlů použita, pak umožňuje řešit i nejnáročnější varianty různých topných systémů. V současné době je u těchto zařízení kladen velký důraz na disproporci mezi tepelnou ztrátou objektu a požadavkem na výrobu TUV. Tato situace je způsobena masivním zateplováním objektů a je markantní zejména u dřevostaveb.

V naší nabídce jsou zastoupeny kotle od 12 kW do 100 kW. Výroba TUV je zajišťována průtokově přes deskový nerezový výměník nebo v integrovaném nerezovém zásobníku  o objemu 60 litrů. Náročnější požadavky na TUV jsme schopni řešit pomocí sestav kotel + stacionární bojler o objemu 100 až 160 litrů.

Důležitým bodem pro konečného uživatele je také dostupný servis. Máme pokryty všechny regiony po celé České republice, vzdálenost k zákazníkovi nepřekračuje 30 km. Servis je pro nás klíčovou záležitostí,  snažíme se tedy o neustálé udržování vysoké kvality poskytovaných služeb.

Kompletní katalog produktů společnosti Baxi Heating, s.r.o. ke stažení ZDE

baxi_web

Baxi Heating (Czech republic) s.r.o.
Jeseniova 2770/56, 130 00 Praha 3
Tel.: +420 271 001 627
Fax: +420 271 001 620
Email: info@baxi.cz

Středisko Brno:
Antonína Slavíka 7
602 00 Brno
Tel./fax: +420 543 211 615

tomenu